Opinie Dentysta Poznań

 

Opinie Stomatolog Poznań

Chcielibyśmy podziękować naszym pacjentom za zaufanie którym nas obdarzyli. 


Plombowanie zębów

Plombowanie zębów – niemal bezbolesne znieczulenie, pełen profesjonalizm, leczenie na najwyższym poziomie.
Karolina Poznań

Leczenie zębów u dzieci

Poszłam tylko na przegląd z Hanią, która ma 3 latka.  Okazało się, że miała dwie małe dziurki. Świetne podejście pani doktor i obietnica nagród po zabiegu zaowocowały wyleczeniem ząbków już na pierwszej wizycie. Hania po paru dniach z uśmiechem na ustach zapytała: “Mamusiu kiedy znowu pójdziemy do tej super pani doktor” -:)
Kasia

Implanty

Trafiłem do City Dental przez znajomego. Początkowo myślałem, że zrobią mi most by wypełnił brak moich dwóch zębów. Po konsultacji u dra Wyrembelskiego, zdecydowałem się na implanty. Nie żałuję ani jednej wydanej złotówki. Gryzę swobodnie jabłka, marchew, ba nawet lepiej niż swoimi pozostałymi zębami. 🙂
Bartosz

Korony na zęby

Miałam złamany ząb a pozostałe bardzo ciemne, przebarwione. Stomatolog w City-Dental sprawił, że mogę szeroko się uśmiechać. NIe myślałam, że koronki porcelanowe całkowicie odmienią moje życie. Dziękuję!
Monika

Plombowanie zębów

Generalnie nie lubię chodzić do dentysty. Ciekawe sprzęty medyczne, ładny gabinet i brak bólu sprawiły, że trochę bardziej się przełamałem. Nie żebym chodził tam chętniej niż do kina ale nie ma się czego bać. 🙂
Piotr

Plombowanie zębów

Leczyłam zęby w różnych miejscach. W City-Dental byłam pozytywnie zaskoczona jakością sprzętu i poziomem obsługi: od momentu umawiania wizyty, aż do jej zakończenia. Polecam!
Alicja

Plombowanie zębów

Wizyta w gabinecie była pilna z powodu dużego bólu zęba. Skutecznie, szybko i profesjonalnie udzielona została mi pomoc. Co najważniejsze bez bólu podczas zabiegu ( nowoczesny sprzęt). Pan Doktor to bardzo profesjonalna, dokładna i sympatyczna osoba. Wszystko skrupulatnie tłumaczy i odpowiada na wszelkie pytania, poświęca tyle czasu, ile wymaga tego dany przypadek. Wiem, że jestem w dobrych rękach. Cały personel gabinetu fachowy i miły. Polecam z czystym sumieniem.
Karolina

 


Call Now ButtonSzybki kontakt