Wybielanie zębów

Zęby mają tendencję do zmiany swojego koloru. Wpływ na to ma regularne picie kawy, herbaty czy palenie papierosów, ale również nieodpowiednia higiena jamy ustnej. Na szczęście w City-Dental istnieje możliwość przywrócenia zębom pięknego, śnieżnobiałego koloru poprzez ich wybielanie. 

Dlaczego warto wybrać wybielanie zębów w City-Dental?

Wszystkie zabiegi wykonywane w naszej klinice mają na celu dobre samopoczucie pacjenta, dlatego robimy wszystko, aby dostarczyć Wam najwyższej jakości usługi. W City-Dental stosujemy wszystkie dostępne na rynku metody wybielania zębów:

  • gabinetowe wybielanie zębów z aktywacją światłem (natychmiastowe, w gabinecie)
  • nakładkowe wybielanie zębów, metodą domową

Laserowe wybielanie zębów jest obecnie najskuteczniejszą i najbezpieczniejszą metodą uzyskania jaśniejszego uśmiechu. Dzięki unikatowemu światłu LED zwanemu zimnym światłem, nie dochodzi do przegrzania tkanek zęba, co wielokrotnie zmniejsza nadwrażliwość pozabiegową zębów i dziąseł. W tej metodzie ryzyko powikłań pozabiegowych jest maksymalnie zminimalizowane. Warunkiem uzyskania zadowalającego efektu rozjaśniania uzębienia jest brak kamienia nazębnego, osadów, nieszczelnych wypełnień oraz ubytków próchnicowych.
Wybielanie zębów w naszym gabinecie jest całkowicie bezpieczne, dzięki użyciu najlepszych preparatów i najnowocześniejszych technologii.

Pamiętajmy, że procesowi rozjaśniania nie poddadzą się wypełnienia. Dlatego po przeprowadzeniu kuracji wybielającej należy wymienić plomby na takie, które kolorem będą dopasowane do nowego odcienia szkliwa. Jeżeli po zastosowaniu którejś z wymienionych metod odczuwacie Państwo nadwrażliwość na to co gorące, zimne lub słodkie, polecamy zastosować specjalną pastę do zębów wrażliwych. Aby jak najdłużej utrzymać efekty zabiegu warto unikać barwiących napojów i pokarmów, takich jak kawa, herbata, czerwone wino czy soki owocowe.

Umów się na wybielanie zębów w City-Dental

Jeśli marzysz o śnieżnobiałym uśmiechu, umów się na wybielanie zębów w City-Dental.pl. Profesjonalne metody wybielania zębów sprawią, że nie będziesz już wstydzić się swojego uśmiechu. Przypomnisz sobie, jak to jest uśmiechać się od ucha do ucha, zawsze i wszędzie.

Szybki kontakt