Wybielanie zębów

W City-Dental stosujemy wszystkie dostępne na rynku metody wybielania zębów:

  • gabinetowe wybielanie zębów z aktywacją światłem (natychmiastowe, w gabinecie)
  • nakładkowe wybielanie zębów, metodą domową

Laserowe wybielanie zębów jest obecnie najskuteczniejszą i najbezpieczniejszą metodą uzyskania jaśniejszego uśmiechu.
Dzięki unikatowemu światłu LED zwanemu zimnym światłem, nie dochodzi do przegrzania tkanek zęba, co wielokrotnie zmniejsza nadwrażliwość pozabiegową zębów i dziąseł. W tej metodzie ryzyko powikłań pozabiegowych jest maksymalnie zminimalizowane. Warunkiem uzyskania zadowalającego efektu rozjaśniania uzębienia jest brak kamienia nazębnego, osadów, nieszczelnych wypełnień oraz ubytków próchnicowych.
Wybielanie zębów w naszym gabinecie jest całkowicie bezpieczne, dzięki użyciu najlepszych preparatów i najnowocześniejszych technologii.

Pamiętajmy, że procesowi rozjaśniania nie poddadzą się wypełnienia. Dlatego po przeprowadzeniu kuracji wybielającej należy wymienić plomby na takie, które kolorem będą dopasowane do nowego odcienia szkliwa. Jeżeli po zastosowaniu którejś z wymienionych metod odczuwacie Państwo nadwrażliwość na to co gorące, zimne lub słodkie, polecamy zastosować specjalną pastę do zębów wrażliwych. Aby jak najdłużej utrzymać efekty zabiegu warto unikać barwiących napojów i pokarmów, takich jak kawa, herbata, czerwone wino czy soki owocowe.

Call Now ButtonSzybki kontakt