Znieczulenie komputerowe

Znieczulenie komputerowe

W trosce o dobre samopoczucie naszych pacjentów, oferujemy możliwość skorzystania ze znieczulenia komputerowego. To nowoczesna metoda, która pozwala całkowicie zapomnieć o bólu podczas zabiegów czy procesu leczenia zęba. System CALAJECT podaje znieczulenie bardzo delikatnie, a jednocześnie niezwykle skutecznie i bez bólu, pozwalając w ten sposób zlikwidować lęk i stres podczas leczenia.

Znieczulenie komputerowe – dlaczego warto zdecydować się na nie w City-Dental?

Sekretem działania systemu są inteligentne rozwiązania pozwalające na delikatne wprowadzanie roztworu znieczulającego, odpowiednie do oporu i rodzaju tkanek. Tradycyjne znieczulenie przy użyciu strzykawki jest zwykle bolesne, środek znieczulający gromadzi się w tkankach powodując uczucie rozpierania. Działanie znieczulenia komputerowego rozpoczyna się już od początku podawania – pozwala uniknąć bólu i nieprzyjemnego uczucia rozpierania tkanek.

 

Umów się na bezbolesną wizytę w City-Dental

Nie musisz już obawiać się bolesnego leczenia zębów. W City-Dental dbamy o to, aby pacjent nie odczuwał bólu, korzystając z najnowocześniejszych metod znieczulenia. Umów się na wizytę i zadbaj o piękny uśmiech oraz zdrowe zęby.

Szybki kontakt