Zadbaj o piękny uśmiech dzięki flow injection

Dentysta Poznań, stomatolog Poznań, Klinika Poznań

Piękny uśmiech to marzenie każdego z nas. Niestety nie wybieramy zębów, z jakimi się rodzimy. Wielokrotnie zgryz nie spełnia naszych oczekiwań. Często też prowadzi do wielu kompleksów i obniżonego samopoczucia. Istnieje jednak możliwość szybkiej jego odmiany, co pozytywnie wpłynie niemal na każdą dziedzinę naszego życia. Mowa o odbudowie kompozytowej techniką flow injection, które stają się w Polsce coraz bardziej popularne. Jakie jest ich działanie i jak wiele są w stanie zmienić w krótkim czasie? 

Czym są flow injection?

Popularność licówek z roku na rok jest coraz większa. Dzięki nim w krótkim czasie jesteśmy w stanie całkowicie odmienić ludzki uśmiech. Stomatologia estetyczna oferuje coraz to nowsze rozwiązania, które w bezinwazyjny i bezbolesny sposób są w stanie zmienić wygląd zębów. Licówki zmieniają zarówno kolor, jak i kształt oraz długość uzębienia sprawiając, że przyjemnie jest patrzeć w lustro. Niewielkie nakładki, najczęściej kompozytowe lub też porcelanowe, nieinwazyjnie zakłada się na przód zęba. Tradycyjnym rozwiązaniem przed ich założeniem jest konieczność oszlifowania zębów, jednak odbudowa kompozytowa techniką  flow injection pozwala na mocowanie ich bez tego zabiegu. Są więc jeszcze mniej inwazyjne niż tradycyjne licówki i w krótkim czasie odmieniają uśmiech na piękny i zdrowy!

Dlaczego warto wybrać flow injection?

To jedna z najnowocześniejszych metod całkowitej odmiany uzębienia, która w Polsce zyskuje na popularności z roku na rok. Flow injection pozwalają na całkowitą zmianę uśmiechu, w krótkim czasie. Trwale zmieniają barwę oraz kształt uzębienia, jednocześnie wzmacniając je od zewnątrz. Wybór tego rodzaju licówek to nie tylko nowy, piękny uśmiech, ale przede wszystkim pewność siebie i lepsze samopoczucie. Odbudowa kompozytowa techniką flow injection jest w stanie równie szybko i bezinwazyjnie poradzić sobie z diastemą, której wiele osób po prostu się wstydzi. Przerwa pomiędzy dwiema jedynkami jest likwidowana poprzez zamocowanie licówek blisko siebie na dwóch przednich zębach. 

Warto też pamiętać, że jest to metoda, która nie wymaga szlifowania zębów, w przeciwieństwie do klasycznej wersji. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i nie ma konieczności stosowania znieczulenia. Odbudowa kompozytowa flow injection jest więc bardzo wygodną formą do całkowitej zmiany uśmiechu na ten, o którym marzyliśmy od dawna. 

Jakie są korzyści wynikające z wyboru flow injection?

Flow injection to doskonały wybór dla osób, które chciałyby w krótkim czasie całkowicie odmienić wygląd swoich zębów. Podczas wizyty w City-Dental.pl można zamontować ich dowolną ilość na zębach, w jednym momencie. Pozwala to więc szybko uzyskać uśmiech marzeń, idealny, niczym z hollywoodzkiego filmu. Flow injection to nowoczesna metoda, którą wykonuje się z najnowocześniejszych materiałów i przy wykorzystaniu profesjonalnej technologii. 

To co wyjątkowe w tej metodzie, to również możliwość współtworzenia przez pacjenta kształtu wymarzonych zębów. Co więcej, finalny wygląd zębów może być również korygowany w dowolnej chwili, jeśli pacjent sobie tego zażyczy. 

Wyjątkowością tej metody jest również fakt, że odbudowa kompozytowa flow injection jest tańsze niż klasyczne, porcelanowe licówki. Zanim jednak zdecydujesz się na określoną metodę, należy skonsultować się przed zabiegiem z lekarzem stomatologiem. 

Jak przebiega proces odbudowy kompozytowej techniką flow injection?

Proces ten jest bardzo prosty, bezbolesny i bezinwazyjny. Lekarz stomatolog musi przygotować powierzchnię zębów, a więc oczyścić ją, a następnie za pomocą przezroczystej szyny nałożyć na nie specjalny materiał w kształcie przodu zęba. Działanie to należy powtórzyć w przypadku każdego zęba, który ma przejść metamorfozę. 

Efekty związane z techniką flow injection są mniej trwałe, niż przy tradycyjnych licówkach. To, co może dziać się z licówkami flow injection, to nieoczekiwana zmiana barwy lub ścieranie materiału. Nie należy jednak rezygnować z tej formy licówek, ponieważ jest ona najszybszą formą poprawy uśmiechu. Konieczna jest konsultacja ze stomatologiem, który w jasny i klarowny sposób wyjaśni, czy ten zabieg jest odpowiedni właśnie dla nas. 

Jak odmienić swój uśmiech? 

Jeśli marzysz o pięknym uśmiechu, technika flow injection będzie dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Umów się na wizytę w City-Dental.pl, a jeden z naszych lekarzy opowie Ci o rozwiązaniach, które możemy Ci zaoferować. Sprawdzając stan Twojego uzębienia będzie w stanie dobrać najlepszą z możliwych metod poprawy uśmiechu, a Ty już w niedługim czasie pozbędziesz się kompleksów i niskiej samooceny. Śnieżnobiały i równy uśmiech będzie towarzyszył Ci każdego dnia. Zadzwoń do nas i umów się na wizytę, wybierając dogodny termin. Twoje marzenia już niedługo staną się rzeczywistością. 

Did you like this? Share it!

Szybki kontakt